"מי צריך את האליפות הזו לעזאזל?" אלופי העולם בהפרעות קשב וריכוז

להיות אלופי העולם באבחון אנשים עם הפרעות קשב וריכוז, זה תואר שמדינת ישראל, היתה יכולה לוותר עליו בקלות. גם כל מי שזכה במתנה הזו היה שמח ברגעים רבים בחייו, להחזיר אותה באריזתה.

יש בה גם הרבה יתרונות, כמו יצירתיות, זריזות מחשבה ועוד, אבל רוב הזמן היא עול.

דמיינו כיצד נראים חייו של ילד עם הפרעת קשב, או מתבגר, שסביבתו לא תמיד מבינה אותו, שהמורים לא יודעים איך 'לאכול אותו', שההורים והאחים לא תמיד מצליחים לתקשר איתו ולהבין את הסיבות לתסכול, להתפרצויות, לתחושות כישלון חוזרות…על אף אותו פוטנציאל ברור וניכר לעין.

תקופות רבות שבעיני רובנו, נחשבות למאושרות, מהוות עבור החווה את הפרעות הקשב והריכוז תקופות של אומללות, התבודדות, קשיים מבלבלים ולא אחת, לאור הניכור הסביבתי, מובילות לתחושת אבדן ערך עצמי ואי אהבה עצמית.

הילד אולי גדל, גם הנער, אבל ההפרעה, האתגר ממשיכים ללוותו, גם בתקופת הלימודים באקדמיה וגם במקומות העבודה – ההפרעה ואתגריה, כמו גם יתרונותיה.

במקומות העבודה, פורחים אנשי הקשב במקצועות יצירתיים, בתפקידים כאנשי מכירות, אנשי שטח ואלו הנקראים לדגל כל זמן שנדרשת חשיבה יזמית ופתרון בעיות מחוץ לקופסה. בה בעת, מרביתם יחליפו מקומות עבודה לעתים תכופות ופעמים רבות לא יחושו תחושת שייכות והערכה.

בהרצאה מרתקת זו תזכו לקבל נקודות מבט חדשות על חייו של "אלוף הקשב", יוענקו  כלים להתמודדות מעצימה במקום העבודה, בזוגיות, ועם הילדים שככל הנראה הגנטיקה לא תפסח עליהם וירשו "מהאלוף" את "מתנת הקשב".

ההרצאה עצמה מהנה וקלילה מועברת עם הרבה הומור, אך אינה מוותרת על הקניית ידע רב ונקודות רבות למחשבה.

משך ההרצאה ופרטים טכנים:

משך ההרצאה: 90  דקות.

עזרים טכניים: מקרן ברקו. מסך. רצוי לוח או פליפ-צארט.

cropped-favicon.png

מתעניינים בהרצאה הזאת?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם